| eubaiatulsexi a întrebat:

Mi s-a umflat genunchiul (putin) deasupra. Nu e foarta mare dar se vede putin ca e umflat fata de celalalt, am cazut pe el apoi am dat genunchi in genunchi cu un adversar la fotbal. Nu am nici 1 durere cand il ating dar in schimb merg putin schipatat. Ce sa fac, e nevoie de doctor? Pot sa il indoi la maxim si sa il intind la fel doar ca e putin umflat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andi123456789 a răspuns:

Nu te speria, eu fac handbal si am pățit mult mai multe chestii din astea si am stat asa si după câteva zile mai trecut.Nu trebuie sa te sperii pentru o unflatura.