| StasN1one a întrebat:

Fratele meu joaca Futsal (Fotbal de sala), o saptamiina in urma in timpul unui meci amical avind viteza mare in timpul jocului nu a putut sa se opreasca si s-a tamponat intr-un colt de masa cu piciorul.
A doua zi s-a trezit dimineanta cu piciorul foarte umflat de la genunchi in sus
Lovitura a fost mai sus de genunchi insa s-a umflat o mare parte din picior
Deja o saptamana are piciorul umflat, care poate fi cauza?
La doctor nu vrea sa plece, dar il voi convinge si vom merge.

Răspuns Câştigător
| Expressions a răspuns:

S-au spart ceva vase de sange, nimic grav, mergeti la doctor si o sa fie bine. (vorbesc din experienta, am patit si eu ceva similar)

| StasN1one explică (pentru Expressions):

Daca nu merge, ii trece fara sa faca nimic?

| Expressions a răspuns (pentru StasN1one):

Da, se vindeca natural.