| george4all a întrebat:

Ati folosit Taurine MegaCaps 120cps? E utila, sau nu e buna de nimic?

7 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Energie! atat!

| XxAnonimuXx a răspuns:

Chimicale nu recomand

| Cezar2014 a răspuns:

Nu stiu ce e aia dar, nimic nu ar justifica eventuale compromisuri cu sanatatea ta.

| Cezar2014 a răspuns:

Fereste-te intotdeauna de steroizi! sad
Viata e mai importanta decat o impresie de sine.

| florynmondialul a răspuns (pentru Cezar2014):

Esti paralel cu subiectul! taurina nu este steroid! taurina o gasesti si in diferite sucuri sau energizante, banuiesc ca consumi! nu mai da sfaturi ca induci lumea in eroare!

| george4all explică (pentru florynmondialul):

Pe mine ma intereseaza calitatea acestora. in caz ca a folosit cineva sa aflu cateva pareri...
P.S. Cei paraleli cu subiectul sunt rugati sa nu mai raspunda laughing

| george4all explică:

Nu sunt steroizi.
Sunt aminoacizi. taurina este un amino acid. dar am indoieli in legatura cu calitatea acestuia.