| gasdfa a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta creatina am 1.81 90 kg vreau sa fac muschi dar in acelas timp nu sa ma ingras sa slabesc sa bag si sala calumea ce parere aveti am 16 ani http://www.okazii.ro/......a124629629

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

In cazul asta nu cred ca ai nevoie de creatina!

| Cosmin86 a răspuns:

Si totusi, 40 de lei = produs prost. O creatina adevarata e vreo 150 de lei.

Si nu mai lua de pe okazii, cumpara DOAR de la firmele specializate, nu de la oameni care vand.

| M1Man a răspuns:

Vrei muschi? Trage la sala, nu baga steroizi, mai ales cei care se iau pe cale orala.Ei sunt considerati cei mai puternici steroizi.mai bine daca vrei baga ceva injectabil, sfatul meu.Vei gasi pe cineva la sala care sa se ocupe de injectiile tale si sa-ti furnizeze ce-ti trebuie.Baftawinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru M1Man):

Esti prost? Vorbea de creatina, nu de steroizi.

Si ca fapt divers, trebuie sa fii redus mintal sa bagi steroizi ( si oral si injectabil ), sau un tampit incapabil sa creasca natural