| anonim_4396 a întrebat:

Ati incercat vreodata sa slabiti
În timpul iernii?

4 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Ce legatura are anotimpul cu slabitul?

| Shophia18 a răspuns:

Nu are nici o colegatura Slabitul cu Anotimpul. In ori ce anotimp poti tine o Dieta si sa faci Sport!
Poti face miscare in Casa sau la Sala si sa tii o dieta! Nu ai nevoie de Vara. Merge si Iarna! Eu ma antrenez acasa! Am facut comanda online la Aparate Fitness si ma antrenez acasa si tin dieta. Ce ajuta foarte bine la slabit, este apa calduta cu o lamaie stoarsa si sa il bei Dimineata pe stomacul Gol.

| Gabipn2017 a răspuns:

Da,dar n am prea reusit laughing

| Dalia20 a răspuns:

Daa. Corpul de vara se lucrează iarna