| DeeaDede1010 a întrebat:

A încercat cineva Chocolite? Cat v-a ajutat sa slabiti? Recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Iti recomand ceaiul Canadian Tea(se gaseste la Catena si pe internet), e foarte bun.Eu am slabit in trecut cu el vreo 3 kg dupa doar 2 sapt.

| Sonia822 a răspuns:

Orice medicament da efecte secundare. Iti recomand un corset original, pentru cand o sa ai banii, e in jur de 250 euro, e o singura firma care face in toata lumea, se comanda din Canada. Ca sa-ti faci o idee, intra pe grupul de Facebook: https://www.facebook.com/groups/waisttraining101/
Ce poti face acum:
-alergat in aer liber, ca antreneaza toti muschii
- semeile care se ingrasa ori au nascut, ori sunt nemultumite de ceva si consuma mult zahar, compulsiv. Deci renunta la zahar, mananca fructe multe
-bea ceaiuri, umpla stomacul si scad pofta de mancare
-impacarea cu sine, uitarea conflictelor

| alina2k18 a răspuns (pentru Sonia822):

Slabire cu corset de 250euroi laughing

| Sonia822 a răspuns (pentru alina2k18):

In functie de dimensiunile utilizatorului, poate fi si mai mult. E corset d-ala cum vezi in filmelor cucoanelar de pe la 1800, cu peruci, cand calaresc cai in rochiile alea fondanta. Ai vazut ce mijlocel au? E un material care nu se toceste, iar laturile sunt din otel flexibil Nu sunt d-alea de te uiti tu pe site-urile tale prno laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru Sonia822):

Si ce treaba are corsetu - imbracamintea cu tesutu adipos/sunca/grasimea?

| Sonia822 a răspuns (pentru alina2k18):

O turteste happy Si o motiveaza sa manance mai putin happy

| Alicezzz a răspuns:

Daca vrei sa slabesti sanatos incearca Dieta Rina 90 de zile, faci un stil de viata din ea.

| Sabs28 a răspuns:

Lasa prostiile, mananca mai putin :-) E atat de simplu