| SadBoyForever a întrebat:

Atletico Madrid - Atletic Bilbao 2-0 la pauza, m-am uitat la prima repriza si am vazut o singura echipa pe teren si anume atletico madrid. Eu zic ca daca atletico joaca si in a doua repriza tot ca in prima repriza o sa mai inscrie un gol pe putin. Voi cum comentati?

3 răspunsuri:

Eu una nu am nici un comentariu de facut fiindca m-au lasat fara cuvinte si am ramas placut surprinsa!

| harciog a răspuns:

Nu comentez, nu ma intereseaza scorul, am ramas mut in fata spectacolului, mut de uimire, de placere si de senzatia amara ca n-o sa ajungem niciodata la valoarea celor doua echipe.

| Sburlea_Florin_1998 a răspuns:

O sa castige MADRID
Falcao e prea bun!