| Mihai87 a întrebat:

Care echipa e mai buna? AC Milan sau Atletico Madrid?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Greu sa compari 2 echipe din campionate diferite. As spune, totusi, ca Atletico Madrid este peste AC Milan.

| Daredevil1998 a răspuns:

Depinde cum o iei... daca te referi la echipa ca nume, ca brand, Milan e peste Atletico cu mult.Totusi,la nivel de joc momentan Atletico e mai buna

| RAY a răspuns:

Eu spun atletico

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milan.

| Moonlight15 a răspuns:

E ca si cum ai compara o masina de curse cu un logan...

| alin100 a răspuns:

Atletico!
Milan a decazut mult in ultimii ani

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Atletico, clar! AC Milan n-o jucat din 2013-14 in UCL, iar atletico in acel sezon o ajuns in finala cu Real Madrid (o castigat Real finala). Tot in acel sezon, o catigat La Liga, si in 2014-15 Supercupa Spanie, o terminat pe locul 3 campionatul. AC Milan o avut un sezon prost, terminand pe locul 10 rolling on the floor))))) Deci, Atletico>AC Milan

| EdyakaSmoke a răspuns:

Atletico clar!

| RO2002 a răspuns:

Avand in vedere ca Atletico Madrid a terminat pe 4 sau 5 in Spania si AC Milan pe 10 in Italia... eu zic ca Atletico si campionatul din Spania e mai puternic decat cel din Italia

| LimonadaBaa a răspuns (pentru RO2002):

Atletico a terminat sezonul trecut pe 3, iar acum doua sezoane a castigat titlul.De cand nu te-ai mai uitat la campionatul Spaniei?