| Awwwww a întrebat:

Atunci cand dansezi (asa prin casa) e posibil sa cresti in inaltime fara sa faci vreun curs, asa dupa ritmul muzicii?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu! nu e adevarat.
Daca vrei sa cresti joaca baschet.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, crescutul nu are nicio legatura cu dansatul prin casa. In cel mai bun caz iti poti antrena muschii. Programul sanatos de masa si de somn iti asigura cresterea, in mare parte.

| SpawNury a răspuns:

Barbatul creste pana la 22/23 de ani. Deci, daca ai o varsta mai mica de 22 de ani, sigur ca vei creste in inaltime.

| OnuOnulică a răspuns (pentru SpawNury):

Nu este adevarat un barbat creste doar pana la 18 maxim 19 ani.

| minda23 a răspuns:

Orice miscare pe care o faci iti asigura o buna dezvoltare a organismului.