| Lukasssz a întrebat:

Avand in vedere ca Franta si Germania au fost eliminate, cine credeti ca va castiga Euro? Eu zic ca Spania.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Belgia

| Drimmero a răspuns:

Italia cel mai probabil va lua, vad ca multi o dau pe Belgia castigatoare desi nu va juca KDB cu Italia, e groasa pentru belgieni, in contextul asta Italia pleaca favorita, Belgia chiar nu a impresionat.

| sabin89 a răspuns:

Elveţia

| gabicoo a răspuns:

"Va câștiga Euro" pickpokeții și cerșetorii!
"Mâna întinsă care nu spune o poveste nu primește pomană" - Nae Caranfil "Filantropica"!
winking

| mentholinks a răspuns:

Belgia.

Răspuns utilizator avertizat
| George20123 a răspuns:

Italia clar

| Forza4Milano a răspuns:

Italia

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a răspuns:

Hmmm,Spania sau belgia zic eu, mi-as dori din inima ca Spania sa castige vom vedea