| Marissella a întrebat:

Azi nu am chef de alergat, ce sa fac?! ...Am auzit ca daca alergi, in timp ti se vor lasa sanii, nu vreau asta! ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| AdyP20 a răspuns:

Sportul e bun. Du-te si alearga si mai fa si ceva flotari sa vezi ce sani fermi o sa ai big grin Nu nu postez la caterinca.

3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Ba din contra, o sa fie mai fermi, si o sa ai forme mai apetisante.

| chocco1995 a răspuns:

Eu nu cred asta, cel putin eu alerg vara tot timpu de vreo 2 ani si nu mi s-au lasta sanii, nu stiu cine ti-a zis asta dar nu cred..si daca nu ai chef de alergat fa niste exercitii

| xPops a răspuns:

Nu de unde ai auzit porcaria asta? de pe net cred.da ma rog faza este ca e bine sa alergi nu te ingrijora ca nu se va intampla happy Bafta!