| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca daca ai sanii mari si alergi ti se lasa. E adevarat?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

| tyana a răspuns:

Da e adevarat.Nu numai sanii mari se lasa insa, ci si cei obisnuiti. Poti evita acest lucru insa purtand un sutien care sa iti sustina bine sanii in timpul alergatului.

| ioana7625 a răspuns:

Nu este adevarat cine ti-a spus te-a mintit

| Salamandra_6782 a răspuns:

Stii ca atunci cand slabesti, dai jos si din sani, pentru ca ei sunt facuti dintr`un strat adipos, si automat : dai grasime jos - dai de peste tot, inclusiv sani. De lasat. nu stiu. nu am auzit. dar de micsorat SIGUR

| madiy1317mmlove a răspuns:

Da e adevarat dea can alergi trebuie sa porty un sutien strans legat dupa gat