| Ana190089494849 a întrebat:

Baieti, o bicicleta buna pentru teren pana in 1.200 de lei si înaltă?

Răspuns Câştigător
| TutankamonOficialu a răspuns:

In banii astia i-ati un Rockrider 520 nou de la Decathlon sau poti gasi pe olx ceva sh cu frane hidraulice si furca bunicica la pret bun. happy Bafta

| anonim_4396 a răspuns (pentru TutankamonOficialu):

Rockrider 520 nu se mai găsește in magazine. E stoc epuizat complet. Piese la fel, nu prea se mai găsesc în magazinele decathlon. Anvelope pentru ea, dacă vrei btwin, nu mai găsești în decathlon. Plăcute pentru frâna de la RR 520 nu se mai găsesc în magazine. Am trecut ieri pe la decathlon sa caut plăcute pentru frână și numai rafturi goale am găsit. Am găsit pe net plăcute, dar livrează greu. Și mi-am dat comandă de anvelope continental dacă la decathlon nu mai găsești anvelope. Apoi btwin sunt făcute din gumă, se tocesc repede. Și tot rockrider 520 am și eu. Dar am luat din februarie dinainte să înceapă cu pandemia. De când cu pandemia toți și-au cumpărat biciclete. Au epuizat stocurile complet ca americanii la hartie igienică.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există bicicletă înaltă. Doar bicicletă în funcție de înălțime. Iar pentru sfaturi mai bune poți întreba pe dirtbike.ro

| Cksihja a răspuns:

Poate vrei să aibă suspensii bune și să nu simți denivelările.