| Beatriceeeeeeee a întrebat:

Basket sau inot? care sport ma inalta mai mult si mai rapid? (mentionez ca inot am facut un an dar m-am lasat, au fost putine rezultate, eu vreau sa ma inalt fiindca fac si handbal, si trebuie sa am macar 1, 65)

14 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Ambele,baschetul o sa te inalte mai mult, iar inotul te desira si ajuta si la dezvolatarea musculaturii.

| Alexandru0007 a răspuns:

Baschetul, dar nu renunta nici la inot

| Voidwithin a răspuns:

Notul e bun pentru coloana in caz ca ai probleme, mai bine alegi basketul.

| BarOsanu99 a răspuns:

Basket

| Allissandra a răspuns:

Eu votez cu basket.

| ligiat96 a răspuns:

Depinde ce fel de persoana esti. Da e sa fi o persoana cu inaltime mica nici un sport nu o sa te ajute cu nimic. Depinde si de varsta pe care o ai. In orice caz backetul te ajuta sa "cresti" mare.

| Beatriceeeeeeee explică (pentru ligiat96):

Am 13 ani, in septembrie fac 14 happy

| ligiat96 a răspuns (pentru Beatriceeeeeeee):

O fata creste de obicei pana la varsta de 17-18 ani. Cu siguranta o sa mai cresti, dar cum am spus o alegere buna e backetul pentru ca atunci ti se intinde coloana destul de tare, iti spun pentru ca eu fac volley si cam tot la fel de mult efort depui. Si eu am crescut mult cu sportul. Doar ai grija pentru ca efortul e mare pentru spatele tau. Tu o sa vezi daca merita sau nu.
Succes

| Beatriceeeeeeee explică (pentru ligiat96):

Eu as vrea sa ma duc mai degraba la o echipa de handbal (pentru a practica mai sever de cum fac acum) dar mi-e frica, pentru ca exista posibilitatea sa nu ma primeasca din cauza inaltimii, de asta nu stiu ce sa fac. :-(

| CocaCola19874 a răspuns:

Du-te la basket e misto rau si eu fac si am 12 ani si 1.75 m sunt baiat si fac de 2 ani basket deci nu mai sta pe ganduri.Bafta

| Roxiiiiiiiii a răspuns:

Basket;]

| Luca_Adrian_1991 a răspuns:

Baschetul e bun pentru inaltarewinking

| MaryUs_Leo_1995 a răspuns:

Ambele sunt bune!

| Alex_Alexutzu_1993_sskR a răspuns:

Ambele sunt bune! happy