| anonim_4396 a întrebat:

Bate PSG pe Bayern in finala? Eu detest Bayern, nu mi-a placut niciodata de ei.

8 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nope.

| Bruno92 a răspuns:

Nu cred, eu adineauri am pierdut in min 93
Am pus ca bate anderlecht ..tocmai harlem gnoere mi o *** biletul, nu mai puteam de nervi cand am vazut laughing anderlechet o ajuns o echipa de ras, de 2 bani, trebuie sa recunosc ca, am gresit punand o astfel de echipa de rahat.
Bayern castiga, da nu va avea meci usor.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu cred

| svenhassel13 a răspuns:

Psg nu are nici o sansa.
Imi pare rau sa o spun, la rându-mi si eu detest Bayern München(mai ales dupa 8-2)

| sabin89 a răspuns (pentru svenhassel13):

"mai ales dupa 8-2)"
Chiar aşa, puteau să se fi oprit şi ei măcar la şapte. N-au pic de bun simţ.

| svenhassel13 a răspuns (pentru sabin89):

4 era de ajuns

| sabin89 a răspuns (pentru svenhassel13):

Le lipseşte empatia. Nu l-au citit pe Derek Matravers

| svenhassel13 a răspuns (pentru sabin89):

Susțin