| CristinaCMH a întrebat:

A incercat cineva Pro Gainer de la ProNutrition? Ce parere aveti? E eficient? Vreau sa iau in greutate. Sunt in dubii din cauza pretului pe care il are. E de 3x mai ieftin decat asa "laudatele" produse de la MYprotein.
Aveti alte recomandari?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Te-ai uitat la compozitia nutritiva? Sa vezi cat % e zahar?

| RobertMoon a răspuns:

Buna. Nu iti recomand sa cumperi produse de la firma ProNutrition, am comandat o data GFX 8 sau ceva de genul care teoretic se zice ca este cel mai bun de la ei, avea gust foarte nasol si uleios si maxim de dulce, nici nu l-am terminat ca mi se facea rau, am spalat shake-ul si l-am lasat la scurs pe chiuveta, peste 10 minute era invadat de furnici.
Trebuie sa te uiti cu atentie la valorile nutritionale (la carbohidrati sa nu fie mult zahar) de aici si pretul mic e ca si cum cumperi zahar amestecat cu alte chestii. Daca vrei un gainer bun cumpara de la firme mari gen Muscletech, Universal, Dymatize...