| adelin_1227 a întrebat:

Buna am 10 ani ce sport mi-at recomanda pentru inaltare mai rapida si muschi?

Răspuns Câştigător
| sorinL1 a răspuns:

Inot, baschet.

8 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Buna! Pentru varsta ta, consider ca ar fi bine sa mergi la cursuri de innot. In primul rand este un sport foarte frumos care iti va folosi in viata, vei sti sa innoti cand mergi la mare si poti face muschi. Bafta!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Baschet sau volei happy

| DND a răspuns:

Rabdareahee hee

| qTe a răspuns:

Incearca Handball, Inot, baschet!

| iulian00 a răspuns:

Eu iti recomand basketul.eu fac basket de 2 ani.Am jucat multe meciuri.La varsta de zece ani, am fost prima oara la basket. Aveam doar 1.30 si am crescut si am si facut muschi.

| adelin_1227 explică:

Stiu sa inot

| miki12 a răspuns:

Basket sau inot(eu fac si ma inalt si incet incet imi cresc si muschii)

| blondiimic a răspuns:

Baschet smug