| robiolic a întrebat:

Ce sport imi recoma dati pentru a mari muschi spatelui si ai umerilor? cu rezultate rapida?happy

6 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Tractiuni la bara, toti vreti rezultate rapide din pacate o sa apara mai greu rolling on the floor O cautare pe google "exercitii spate, umeri" si gasesti ce vrei tu. Mie imi place la bara big grin

| robiolic explică (pentru Goldenboy97):

Am spus sport nu exercitiu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru robiolic):

Bodybuilding, evident

| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca inotul sau sporturile in apa, precum polo de apa. Poti incerca si bachet. Insa nu cred ca au rezultate rapide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inot sau polo!

| Bobyx a răspuns:

Box si sala