| adi44 a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa imi iau niste manusi de portar pana in 90 de lei. Imi puteti recomanda un site sau ce manusi as putea sa imi iau?

Răspuns Câştigător
| AddXf a răspuns:

Păi, caută in Decathlon. Uite aici ca sa+ti faci o idee : http://www.decathlon.ro/RO/manusa-f500-149015257/... cauta si te pe site-ul lor si sigur vei gasi. sper ca te-am ajutat. P.S. Ti-am zis doar de Decathlon deoarece este un magazin cunoscut in toata tara si are produse de calitate :). funda?

| adi44 explică (pentru AddXf):

La categoria juniori... nu?

2 răspunsuri:
| gheorgheasdasa a răspuns:

Vezi ca ...nu conteaza manusile..conteaza portarulwinking