| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 14 ani si vreau sa ma apuc de un sport.Amm incercat hanbal si dans, dar nu mi-a placu.Deasemenea am miopie.Ce sfaturi puteti sa-mi dati?

10 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Sah. tongue

| Lawliet14 a răspuns:

Badminton.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mi-ar placea cele care ma provoaca mental

| Teardrop a răspuns:

Da, trecând peste mişto. Alergatul e important pentru orice sport, aşa că here you go.

Apoi, mie îmi place mult aerobicul, tae-bo, fitness, step şi ce se mai face pe la şălile de forţă. Şi, de asemenea, îmi place mult voley-ul.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Inotul cum ti se pare? Sau jogging?

| Iuliancik77 a răspuns:

Fotbalul
vei face mushci si este un sport pentru organism si nu este greu de loc

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

Du-te și aleargă. ajută mult. fă și work-out acasă
dacă vrei, du-te și la sală
sper că porți ochelari ^^

| Pufoshul1 a răspuns:

Pai depinde ce-ti place(categorie)? Astept sa-mi raspunzi

| Alllleeeexxx a răspuns:

Parkour, un sport extrem place orcui, dupa parerea mea