| Tofan_Marius_1999 a întrebat:

Buna am 15 ani sunt din 1999 si as vrea ca anul asta(2015) sa ma inscriu la Academia Hagi, credeti ca o sa ma primeasca? adica se mai fac inscrieri din anul meu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am cautat dar nu gasesc nimic de actualitate despre Academia Hagi. Uite aici un numar de telefon. 0754.929.159.Sper sa fie cel care iti trebuie.Succes!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti cu adevarat talentat si treci cu brio testele si cerintele cerute s-ar putea sa ai succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca o sa se mai faca.Dar eu zic ca nu

| christos1234 a răspuns:

O sa dai un test si daca esti bun o sa intri daca nu nu...

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Iti da un test sa vada cum joci, daca joci mai prost nu te primeste, daca joci bine te primeste

| nopnopnop a răspuns:

Cred ca se mai fac inscrieri. Daca te pricepi bine eu zic ca o sa te primeasca dar e destul de tarziu sa incepi un sport de performanta la varsta ta.