| kosti99 a întrebat:

Salut imi spune-ti daca se fac preselecti la academia lui hagi pentru 1999?

Răspuns Câştigător
| Alekzzu a răspuns:

Da se fac...ai sanse foarte mari sa te faci un mare fotbalist...eu sunt in grupa 96 daca vrei te ajut lasa-mi un id si vorbim

| kosti99 explică (pentru Alekzzu):

Just.kosty99

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Alekzzu):

Da ce esti tu ma? agent de jucatori?
La hagi te ia daca esti bun, la grupa I si nu platesti dar tot dai 300-400 lei pe ghete ca iei mercurial sau f50.iar daca nu esti asa de bun, esti mediocru platesti ca bata la grupa a II-a
Z. Zidane, te cheama, legenda a realului, si acum agent de jucatori acum l eal laughing

| kosti99 explică (pentru Laurentiuuu):

Bai boule daca nu stiu nu vorbi eu stiu ca se dau probe de aceea am zis preselecti si grupa 96 inseamna ca este nascut din 1996 asta daca comentariu a fost pentru mine daca nu imi cer scuze.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru kosti99):

"Bai boule", toti astia de la hagi stiti doar sa injurati,"nu stiu", nu vorbi, se vede ca unu de la voi a luat 1 la bac laughing), si acolo scrie 1999 nu 1996, sincer nu iti inteleg replica.

| kosti99 explică (pentru Laurentiuuu):

M-am referit 96 adica ce raspuns mi-a dat alex grupa 96 si eu trec in clasa a 8 a deci.

| kosti99 explică (pentru kosti99):

Nu dau bacu

| Laurentiuuu a răspuns (pentru kosti99):

NU AM ZIS CA IL DAI, am zis ca unu de acolo a luat 1 acolo laughing)))

| kosti99 explică (pentru Laurentiuuu):

Bravo lui macar si-o dat interesul sa ia 1

| Laurentiuuu a răspuns (pentru kosti99):

Da mare interes, si-a scris numele si atat rolling on the floor))

14 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

Da, deci la cum scrii, singura ta sansa e sa te faci fotbalist

| kosti99 explică (pentru DushulRece):

Te rog corecteaza-mi intrebarea.

| kosti99 explică (pentru DushulRece):

Aia cu spune-ti am facut o greseala la inceput am vrut sa scriu ziceti-mi si de aceea m-am derutat.

| kosti99 explică (pentru DushulRece):

Si eu pe net nu scriu cu scrii tu cu virgule maine, poimaine ai sa scrii in paranteza si cum trebuie sa citeasca, cu accent daca ai vedea cum scriu eu pe mess. Dar asta nu e un subiect pe care trebuie sa ne certam recunosc ca am scris gresit poate am scris asa ca era si drecut de miezul nopti.

| Alekzzu a răspuns:

Da se fac chiar asteptam pusti ca tine