| Lepadatu_Petrus_2000 a întrebat:

Salut as vrea sa ma inscriu la academia lui hagi si voiam sa stiu cat costa taxa de inscriere si cazare funda

Răspuns Câştigător
| Sonny1994 a răspuns:

Te va costa talentul tau, care va trebui sa fie cel putin satisfacator.

3 răspunsuri:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

laughing Ok, hai să-ți explic.
1. Academia lui Hagi trimite scout-eri prin toată țara, ca să vadă copii buni. Nu poți pur și simplu să le dai bani și să intri, trebuie să ai talent.
2. Ți-am zis tot la 1.
Pe scurt, nu poți să te duci cu banii la Academie să te inscrii, trebuie talent mult, și după aceea, dacă te văd scout-erii, nu plătești tu taxă sau cazare, ei îți asigură totul dacă te iau la Academie.winking Cam așa merge treaba, îți spun eu, care am experiență în fotbal. Sper că te-am ajutat, ciao! happy

| Lepadatu_Petrus_2000 explică (pentru ЯάdµСЦ):

Da dar daca zici tu ca trimite scout-eri in tota lumea la mine in localitate dc nu au venit aaa?
Si sa stii ca poti sa te duci la ei sa dai probe si acolo vad daca ai talent nu ce aiurezi tu

| ЯάdµСЦ a răspuns (pentru Lepadatu_Petrus_2000):

Duh, nu au venit pentru ca "localitatea ta" nu este populata.