| Hasna_Alexandru_1993 a întrebat:

Am 16 ani, 1, 84 m și 62 kg! Fac sală de 4 luni și am luat whey gold standard de două săptămâni!
Am auzit că nu ar fi bun prntru mine fiindcă eu sunt slab și ăsta e un concentrat proteic care nu iei masă! Aș vrea să mă bag pe serious mass! Care are efecte mai bune? Mai rapide? Nu vreau să iau urât în greutate, adică să fac burtă! Am auzit că de la gainer-e pui burtă! Am un abdomen destul de definit!

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu inteleg, daca whey gold nu-i pentru masa apai pentru cei? Serious mass e pentru oamenii care chiar is slabi si vor sa puna ceva pe ei, adica contine si proteine si carbohidrati si creatina si vitamine si multe altele. deci daca vrei sa te faci dulap, baga serious mass, adica daca bagi pentru o perioada mai mica, nu te ingrasa, oricum ai grija cu proteinele astea ca iti pot distruge ficatul. Uite intra pe site-u asta, omu iti zice ce trebuie sa iei si cum.
http://www.casapariurilor.ro/
Dai la supplements acolo.

| Prezidentul a răspuns:

1.84 m si 62 kg? Imi imaginez ce sala faci rolling on the floor
Cat ridici? 5 kg pe mana?