| Cristi1001 a întrebat:

Am 1, 81 si 77 kg, fac sala de 2 luni, si as vrea sa-mi cumpar proteine. Mie la fizicul meu, ce-mi trebuie? Concentrat proteic sau gainer? Ma gandeam sa-mi i-au Serious Mass, care este un gainer, dar imi este frica sa nu ajung pe la vreo 90 de kg, sa devin prea gras. Concentrat proteic daca este sa cumpar, mi-as lua Whey Gold, care este de buna calitate. Deci ce mi-ar trebuii? Serious Mass sau Whey Gold? Multumesc!

5 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

Nu ai nevoie de supliment, tu ai nevoie de mancare buna si odihna.Incearca sa ai 5 mese pe zi la intervale de 3 ore intre ele, mesele sa fie bogate in proteine si carbo si o sa cresti foarte bine.De bani aia pe care iai da pe alimentatie ia-ti mancare.Progresezi mult mai bine cu mancare.

| titizoorr a răspuns:

Ai uitat sa zici ca dai funda daiea nu iti raspunde nimeni

| Cristi1001 explică (pentru titizoorr):

Stai linistit ca la un raspuns clar si convingator, nu uit eu sa dau fundawinking

| titizoorr a răspuns (pentru Cristi1001):

Da dar unu zice; n-am de ce sa raspund la intrebare ca poate nu da funda. happy

Sau raspund aiurea ca sa primeasca funda

| Cosmin86 a răspuns (pentru titizoorr):

Cine raspunde pentru funda e clar un COPIL MIC.

Utilizatorii MATURI si care chiar stiu ce vorbesc, raspund FARA sa-i intereseze prostia aia de funda