| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani si m-ar interesa niste cursuri de autoaparare. Locuiesc in sectorul 4, deci ar fi ideal daca sala respectiva s-ar afla in zona mea! Imi puteti spune niste locatii, in care programul sa fie flexibil, pretul convenabil si fie in zona in care locuiesc? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| PurpleAddict a răspuns:

Te poti duce la aikido happy..Este fix ceea ce iti trebuie pentru autoaparare, si desi intra la categoria de "lupte", nu este nimic brutal in acest sport. si singurul lucru "foarte rau" care te-ar putea afecta fizic ar fi doar o luxatie la incheietura mainii laughing) Este la Lia Manoliu. e relativ aproape, desi este in sectorul 2 (si eu tot in sectorul 4 stau). Am facut acolo 3 ani. Intereseaza-te pe internet despre aikido, si daca esti interesat/a... de ce nu?! La urma urmei. nu te opreste nimeni sa incerci happy
Fundă? big grin