| AdyTM a întrebat:

Am auzit de Xtreme Gain ca sunt foarte bune. Pretul este 174 ron! Cica intr-o luna te faci frumos. Am vazut multe articole care confirma ca sunt foarte bune de toti folositori. Ce parere aveti?

24 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Nu. Sa nu incerci nimic. Stii de ce?! Pentru ca, atunci cand vei fi batran, pielea ti se va lasa foarte tare si nu cred ca vei fi foarte bucuros. In plus nici astea nu tin mult! Te asigur!

| cristif a răspuns (pentru DiannaDia):

Pleaca de la categoria "sport", te rog din suflet.

| DiannaDia a răspuns (pentru cristif):

Mai vedem.

| cristif a răspuns (pentru DiannaDia):

Ce sa vad? Carui om i-au cazut muschii de la un supliment de proteine? Ti-a zis si tie medicul de familie ca "nu e bine" si aia e, ca asa zice "medicul" care iti recomanda aspirina cand ai rosu-n gat si daca ai ceva grav te trimite la spital ca el nu stie ce sa faca oh go on Persoanele ca tine dezimformeaza lumea, asa ca pleaca la categoria "Dragoste&Sex", acolo ti-e locul.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru DiannaDia):

Daca cunosti atat de multe in cadrul acestui sport, spune-mi si mie ce este un "Gainer"

| DiannaDia a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Sunt niste suplimente nutritive care te ajuta sa iti "formezi" muschii.

| cristif a răspuns (pentru DiannaDia):

Sunt suplimente nutritive care iti inlocuiesc acele 200g de carne pe care nu le mai poti manca, fiindca iti omori ficatul si nu-ti duce nici organismul, aia e. La fel cum e vitamina C de la farmacie, care o iei din pastile si nu din mancare, la fel e si cu astea, cu asta am incheiat discutia.

| DiannaDia a răspuns (pentru cristif):

Mi-am pierdut timp pretios cu tine. Sper ca ai ramas cu inima impacata. Noapte buna!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru cristif):

Nu le poti schimba drumul acela prostesc pe care merg neinformatii astia. Asta e.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DiannaDia):

Cred ca ti s-a lasat tie pielea de poti abera asa ceva, suplimente = mancare concentrata.

Inseamna ca LA TOTI o sa ni se lase pielea, doar pentru ca MANCAM?

N-ai nicio treaba cu nutritia si suplimentele, apuca-te de sah

| seriuchh a răspuns (pentru cristif):

Vitamina C ti-o recomanda un om care probabil si-a petrecut cativa ani buni din viata pentru a capata cunostinte in legatura cu corpul uman si cand spun ani asta inseamna in jurul la 6-8, ani petrecuti invatand...ei bine astia se numesc doctori si iti recomanda cu caldua si cu incredere lucruri care ajuta la intretinerea corpului tau, chiar si vitamine dar sincer sa fiu eu imi petrec timpul prin jurul lor si nu am auzit pe 1, macar 1 sa recomande asa ceva suplimenti nutritivi si ca sa intelegi tu mai bine VEZI CA SI INIMA ESTE UN MUSCHI CARE SI EL POATE CRESTE DAR SI PLESNI IN NUMAI 1 SAPTAMANA......si sti unde ajungi dupa aia frate? la ala care a invatat 6-8 facand tot posibilul sa te salveze.

| cristif a răspuns (pentru seriuchh):

Vitamina C se elibereaza fara prescriptie medicala si evident ca acesti doctori nu recomanda suplimentele fiindca ei nu sunt din acest domeniu, ci doctorul sportiv ti le recomanda, care a facut o facultate si e pregatit sa-ti spuna ce si cum sa iei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DiannaDia):

Diana nu vreau sa fiu partinitor dar din raspunsurile tale este evident ca nu esti foarte familiara cu subiectul. Eu si alte persoane venim aici pentru niste raspunsuri informate sau cel putin de la cineva care a folosit produsul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DiannaDia):

Nu vreau sa fiu partinitor dar e destul de evident din raspunsurile tale ca nu esti familiara cu subiectul. Eu si alte persoane venim aici sa auzim o parere informata sau macar o opinie a cuiva care a folosit produsul.

Alte răspunsuri
| cristif a răspuns:

Nu bag mana-n foc pentru astfel de produse, li se face reclama abuziva prin recomandari(facute de un om ce are conturi multiple, iti dai seama din numele de pe facebook) si poze modificate in photoshop. Daca vrei calitate, iti alegi firmele ON, BSN, Gaspari, Dymatize, MuscleTech, MusclePharm. Dai un ban, dar stai in fata!

| DiannaDia a răspuns (pentru cristif):

Oricum, eu stiu persoane care au patit asta. Ca de altceva nu ii spuneam. Oricum, crezi ce vrei.

| cristif a răspuns (pentru DiannaDia):

Si daca li s-a intamplat asta de ce nu arata lumii ce fac aceste suplimente? Eu nu cred, eu vorbesc de realitate. Antrenorului de la sala(67 de ani) de ce nu i s-au lasat muschii?

| Chelaru_Alex_1995 a răspuns (pentru cristif):

As avea si eu o intrebare ce este mai bun extreme gain sau extreme power?

| Niculae_Gheorghe_1957 a răspuns (pentru cristif):

Antrenoru de 67 ani a luat acest produs

| Gheorghe_Alexandru_1990 a răspuns:

Eu am incercat si arat foarte bine la pretul de 179 de ron e nimic fata de cum arat acum si sa nu va imaginati ca sunt doar de forma, pot sa ridic greutati de 150kg dupa 1 luna asa ca ti-l recomand

| Mocanu_Petrea_1997 a răspuns:

Cit costa?

| John75 a răspuns:

O pagina plina de minciuni.
Pagina produsului aici:
http://xtremegain.com/ro2/

Pozele furate de aici:
http://musclenow.com/muscle-building-testimonials.html

Cauta un furnizor mai serios deca vrei proteine si sa nu crezi ca existe minuni fara antrenament serios.

| Sebastian_Sill_1990 a răspuns:

Cat ii pretu?