| Roooxxxanaaa08 a întrebat:

Am inceput de cateva zile sa practic fitness, sa fac exercitii pentru abdomen, picioare si arms, este vreo problema daca am 13 ani?
Vreau dezavantaje pentru a face acest lucru dar si avantaje si raspuns la intrebare, multumesc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu e niciun dezavantajat, e chiar foarte bine, important e sa te tii si cel mai important sa nu te infometezi

2 răspunsuri:
| Roooxxxanaaa08 explică (pentru Adry05):

Dc m as putea infometa

| Adry05 a răspuns (pentru Roooxxxanaaa08):

Ziceam numa sa nu-ti vina ideea sa stai flamanda in caz de vrei sa slabesti, e o greseala comuna printre cei care vor sa slabeasca