| Hangover a întrebat:

`na seara!winking Am o intrebare. De curand(vreo 3 zile) am inceput sa practic niste exercitii pentru picioare si fund (ma deranjeaza faptul ca deja pielea are un aspect de celulita) Fac dimineata si seara 6 feluri de exercitii si ma indrebam cand vor incepe sa se vada rezultatele? Adica rezultate nu neaparat la aspectul pielii ci ca exemplu la picioare. Antrenorii de fitness au muschi mai proeminenti la picioare. Cei de deasupra genunchiului. Si ma indrebam daca fac si eu asemenea exercitii foarte des, ar trebui sa se intample si la mine acelasi lucru. Deci revin la intrebare happy Cand o sa vad niste rezultate? La cat timp dupa ce am inceput? happy Funditaa!

4 răspunsuri:
| Mădiiiiie a răspuns:

Buna. Si eu fac un fel de exercitii impreuna cu sora mea, la ea s-au vazut rezultatele dupa vreo 2 saptamani, la mine mai greu pentru ca sunt mai plinuta ca ea. Cred ca depinde de cat de des practici, plus ca sora mea le-a facut mai des happy

| Bubbles2500 a răspuns:

Buna,rezultatele vor aparea in minim 2 saptamani.Dar faza este ca atunci cand faci exercitiile, sa transpiri pentru ca doar atunci se elimina celulita. Daca nu transpiri deloc, crede-ma ca te chinui degeaba.Iti spun din proprie experienta.:*
Succes!:*

| Hangover explică (pentru Bubbles2500):

Crede-ma transpir destul si chiar nu imi place sad fac dus mereu dupa ce fac exercitiile. Si pe bune? chiar 2 saptamani? ma asteptam minim o luna...happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Hangover):

Stabileste-ti o perioada realista, 3-4 luni. In 2 saptamani abia te incalzesti.