| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Cam ce exercitii m-ar ajuta sa dau jos din burtica?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns (pentru Aleexaandra):

Serios? cu abdomene dai jos burta?

esti doar un COPIL MIC complet paralel cu sportul, nu?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai avea nevoie de 400 de mii de abdomene ca sa topesti ceva grasime abdominala asta dupa ce o sa doare coloana desigur, nu fa tot felul de aiureli du-te la o sala sau fa Shaun T - Insanity workout vei vedea rezultate adevarate apropo fara dieta nu visa la rezultate

| Ibrahimovic a răspuns:

Exercitiile cardio.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si mai dati si funda la raspunsuri de amatori, asta ca sai induceti in eroare si pe altii care cauta... rusineeee laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| MoruAndrei a răspuns:

Abdomenul se face în proporţie de 80-90$ în bucătărie, este cea mai pretenţioasă grupă musculară. Poţi face şi 2000 de abdomene pe zi dacă nu ai grijă ce mănânci.

| enonimox a răspuns:

Eu zic alergat 30 min in fiecare zi plus 100 abdomene.

| ady91 a răspuns:

Cele mai indicate si practice sunt abdomenele.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru ady91):

Indicate de cine? ca de profesionisti sigur nu sunt laughing
Ca sa scapi de burta, ideea e sa faci orice tip de sport, de preferat alergat, sau sarit coarda, dans, mers pe bicicleta. Dar cel mai important e dieta, Cat mai putine calorii, fara prajeli, dulciuri, fainoase, paine, fast food

| ady91 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Ba esti nebun? Daca tu esti unul din profesionistii aia mai bine stai in banca ta si nu mai comenta aiurea paririle altora laughing Pe mine m-au ajutat abdomenelewinking dar un "profesionist" ca tine care da search pe google pentru orice banalitate nu are de unde sa stie rolling on the floor

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru ady91):

Bine ma, succes la slabit facand abdomene atunci happy
Nu comentez PAREREA TA, pentru ca nu cred ca cel care a pus intrbarea avea nevoie de pareri, ci de sfaturi, tu poti sa lucrezi cum vrei ca nu ne pasa. Prin simplu fapt ca zici abdomen inseamna slabit, arata ca nu ai nici o treaba cu sportu

| bughy200x a răspuns:

Sex sex sex sex si iar sex

| Sergheyy a răspuns:

Abdomene, trei seri de cate 10, d 3 ori pe zi,, timp de 3 saptamani si mai putina mancare,, si aia putina ff sanatoasa