| dragos9009 a întrebat:

am o intrebare despre fotbal, cum sa dau cu mai multa precizie la poarta? Forta am, dar nu am precizie! Ajutor

Răspuns Câştigător
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Șutează cu interiorul piciorului tău puternic, iar celălalt picior tine-l un pic mai in fata, vf sa depășească mingea. Exercițiul e cheia, încearcă sa exersezi in curte, lovind diferite tinte. Iti trebuie si controlul mingii, asa ca joaca pase rapide din prima cu cineva si studiază tehnici de șut pe internet.