| Saya_1767 a întrebat:

Am pus ieri o intrebare si nu m-am exprimat corect si nici nu am fost lamurita.Cum pot lua autograf respectiv face o poza cu un fotbalist? Am voie sa astept langa autocar sau cum fac?

5 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Da...poti astepta, dar ar fi bine sa astepti autocarul cand vin jucatorii la stadion si nu cand pleaca pentru ca atunci sunt obositi si nu le mai arde de pozewinking

| Tyaa a răspuns:

Poti sa merci la un meci unde joacaa echipa ta preferatalove struck...si atunci cand baga pauza de 15 min intre reprizee si du'te cu 5 min mai repede si asteapta akl sau daca nu asteaptaa pana vine autocaru' inaintee de mecilove struck baftaa:*

| vladut11 a răspuns:

Ceva de genul numai ca o sa fie inghesuiala si trebuie sa fi rapida

| poliku a răspuns:

Oricand ai sansa sa te apropii de el ii poti cere chiar personal un autograf sau depinde daca e pazit de garda sau ceva si el e la distanta poti intreba pe acei gardieni daca iti dau voie sa ii ceri...nu e multa filozofie

| andreeadragutza22 a răspuns:

La ce te referi sa fie in realitate langa un fotbalist? pai simplu pur si simplu unde is multi oameni astepti si te duci si ceri o poza cu el :X si gata funda?