| trasten a întrebat:

am un bmx vechi de peste 20 de ani cu 6 spite de plastic si cu frana in butuc, nu cunosc un pret pentru el, ii foarte rar, cine m-ar putea ajuta cu un sfat?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Arată-mi și o poză să-mi pot da seama cum arată. Oricum, mai mult de 400 de lei nu ai cum să iei pe el.

| trasten explică (pentru OnuOnulică):

Unde pot sa-ti arat poza?

| OnuOnulică a răspuns (pentru trasten):

Faci un print screen și încarci poza pe imgur, apoi o încarci aici.

| OnuOnulică a răspuns (pentru trasten):

Cum am zis și mai sus. Mai mult de 400 de lei nu poți să iei pe ea. Mergi la un târg de vechituri.

| Maxim_Emanuel_2002 a răspuns:

Vinde-l pe piese ca asa nu il cumpara nimeni intreg. Funda?