| alyn68 a întrebat:

As avea nevoie de un site unde as putea gasi o dieta bine pusa la punct pentru a creste in masa musculara. Adaug ca am inceput sala de vreo doua luni si vreau sa imi corectez si alimentatia in mod corespunzator. Multumesc. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| Rancilio a răspuns:

Pe langa dieta, conteaza si modul cum lucrezi, nu dieta face totul. Exercitiile, corectitudinea lor si multe altele.
http://www.farmpro.ro/categorie-produs/pentru-sportivi/

| Pool77 a răspuns (pentru Rancilio):

Dieta face totul in proportie de 80%.

| Rancilio a răspuns:

Ma Pool77, adica, daca habar nu ai sa lucrezi, nu faci exercitiile corect, nu respecti un anumit program de antrenament, nu lucrezi corect grupele musculare, dar ai o dieta corespunzatoare, asta inseamna totul? 80%? Poate daca o completezi cu steroizi! laughing)