| Lazy a întrebat:

As dori sa am un abdomen plat si frumos, ce as putea face? Problema e ca nu doresc sa slabesc (la general), ci doar la abdomen

2 răspunsuri:
| laury4ever a răspuns:

Off ai problema tuturor fetelorhee hee insa din pacate nu poti slabi doar la abdomen. Odata ce te hotarasti sa faci sport sau sa tii vreo cura de slabire o sa slabesti peste tot nu doar burtica. Insa poti face multe abdomene si sa papi mai usor si mai sanatos. Succes si spor la abdomene! Eu ma apuc din timp ca la vara sa fiu suplahee hee

| Adelina_8185 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti la abdomen mai mult, incearca sa iti infasori abdomenul in folie si dupa sa alergi sau sa faci exerciti pentru a transpira.Renunta la dulciuri si paine alba. Daca vrei poti face si abdomene dar astea iti intaresc muschiul, nu cred ca ai sa dai jos grasimea facand numai abdomene.Succes!happy