Întrebare recomandată | franci a întrebat:

as dori sa ma ajutati cu niste sfaturi care ar trebui sa tin cont la un antrenor de tenis. o alta intrebare : este mai bine sa ma inscriu la lectii private? si cate ore pe saptamana sunt necesare? pe voi cat va costa o sedinta sau platiti abonament pe luna? si o alta intrebare de unde comparati echipament cei care sunteti din iasi, brasov, galati?
P. S. dau FUNDA

1 răspuns:
| Christian826 a răspuns:

Asta depinde ce tenis vrei sa joci profesional hoby sau amator daca profesionist atunci chiar cele mai bune echipamente posibile te duci si intrebi pe cineva care lucreaza acolo dar intr-un magazin de sport numai de calitate gasesti si asta depinde cat de bun esti asta depinde de antrenor pe care le ai cat platesti dupa cateva ore sau un antrenor bun chiar si dupa prima ora poate sa spuna cat de bun esti si cat antrenament ai nevoie