| franci a întrebat:

as dori sa ma ajutati cu niste sfaturi care ar trebui sa tin cont la un antrenor de tenis. o alta intrebare : este mai bine sa ma inscriu la lectii private? si cate ore pe saptamana sunt necesare? pe voi cat va costa o sedinta sau platiti abonament pe luna? si o alta intrebare de unde comparati echipament cei care sunteti din iasi, brasov, galati?

1 răspuns:
| dragos161 a răspuns:

Eu cred ca daca ai bani este mai bine sa de duci la particular deoarece acolo acela o sa se ocupe mai mult