| Latch a întrebat:

As vrea sa ma apuc de calarie de performanta, dar nu stiu daca antrenorul este de acord. Eu la calarie stiu deja sa fac trap singura fara sa ma tina, doar ca as vrea ceva mai mult. Imi place foarte mult sa calaresc si imi plac caii, daca as fii acceptata m-as tine de treaba si as calarii chiar in fiecare zi. Stiu ca voi nu aveti de unde sa stiti daca o sa vrea antrenorul sa fac performanta, dar vreau sa va da-ti cu parerea.

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Demonstreaza-i cat esti de buna, cat de pasionata esti de acest lucru si sa fii hotarata cand ii vei vorbi, sigura pe tine. Lupta pentru visul tau. Succes:*

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un sport "complicat". nu e chiar asa simplu sa ajungi sa faci performanta, ai nevoie de cativa ani sa ajungi doar la sarituri asa pentru incepatori, oricum nu stiu ce parere am putea avea noi, discuta cu antrenorul, zii ca vrei mai mult ca doar oricum il platesti (presupun)

| Latch explică (pentru AnemonaP):

Mda...se pare ca pentru performanta trebuie sa ai propriul tau cal DE RASA, care costa cel putin 2000 de euro :/