| unangeaveccoeurcasse a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o pereche de role, dar cum nu am mai cumparat niciodata asa ceva, as vrea niste sfaturi. Putin ajutor va rog frumos?

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Vorbește cu cineva care are role de mai mult timp și cere-i sfatul.
Sfatul meu ar fi să mergi la un magazin specializat în așa ceva și să ceri părerea oamenilor de acolo. Ei sigur te pot îndruma.

| max72 a răspuns:

Ai auzit de magazinul decathlon, daca da, acela e cel mai bun in asa ceva, Oxelo, e cea mai buna firma. Eu mi-am cumparat si sunt f. Bune. Funda?

| Edutzu2000 a răspuns:

Eu as zice sa iei role cu roti de silicon si cu un aspect retro. Ar arata frumos si ar rezista, dar nu ezita sa ceri si parerea lor, celor de la magazin.