| Campan_Alex_1999 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi cumpar un skateboard dar nu stiu daca este bun pentru mine ca cica la o anumita greutate, inaltime si marime la papuc iti trebuie un anumit skate acum : eu port 43-44 am 178 cm inaltime si 69 de KG acest skateboard este bun pentru mine? http://www.decathlon.ro/skateboard-mid-5-poker-skull-ros u-id_8279273.html Aveti alte recomandari... astept raspunsuri
dau funda

1 răspuns:
| XxSteffyxX a răspuns:

Da e bun si nu este adevarata chestia aia cu ianltime greutate si marime.Eu m-am dat pe sateboardurile prietenelor mele si nu s-a inatamplat nimic desi nu erau speciale pentru marimea si greuatatea mea.Chiar una din ele are 41 de kile si eu am 45 kile si nu s-a intamplat nimic.