| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.insportline.ro/86/skateboard-worker-skull
Ce parere aveti despre aceste skate-uri?
Sunt bune de ceva?
Va rog nu raspundeti daca nu stiti sigur.
Funda*!

4 răspunsuri:
| DTNA a răspuns:

Frectie la picioru de lemn sunt bune de bagat in foc. dar acum depinde daca o faci de placere sau vrei sa mergi spre pro.

http://www.bmxmagazin.ro/detalii/skate-complet-cliche-wood-cut-7.6-6432/

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru DTNA):

O fac doar de placere, adica vreau sa o fac dupa ce imi cumpar un skateboard, pana acum am invatat sa stau pe el. rolling on the floor
Sper ca strang banii astia pana de ziua mea laughing

| DTNA a răspuns (pentru andreeadenisa22):

Atunci mergi pe cel ales. daca esti incepatoare nu merita sa dai mai mult de 150 lei pentru ca oricum il vei face praf laughing asa ca cumparal cu incredere

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru DTNA):

Mersi pentru sfat :*