| RRazvan a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu cum sa fac forta in brate si un abdomen asa mai fain...funda ceuli mai folositor si mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| telluno a răspuns:

Salut,
Cel mai suplu fiind si frig afara, apuca-te si baga flotari tata in casa.
Baga 10 serii a cate 15 flotari.
Iar pentru abdomen, abdomene...si drepte si intr-o parte.
Dar iti trebuie multa ambitie.
Curaj ca si asa e frig si cand vine vara sigur o sa vrei sa porti un tricou si sa se vada bine pe tine happy
Succes

5 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Razvan,
Poti incerca acest program de antrenament, e foarte eficient: http://hunkbody.ro/exemplu-de-antrenament-cu-greutati-pentru-ectomorfi/
Spor!

| ionutmystic a răspuns:

Asta cred ca te poate ajuta mai mult decat ce as putea eu sa iti spun: http://www.topculturism.ro/antrenament-de-forta/.Spor la treaba!

| telluno a răspuns:

Salut,
Baga 10 serii a cate 15 flotari.
Iar pentru abdomen, abdomene...si drepte si intr-o parte.
Dar iti trebuie multa ambitie.
Curaj ca si asa e frig si cand vine vara sigur o sa vrei sa porti un tricou si sa se vada bine pe tine happy
Succes

| Barbiiiiie a răspuns:

Apucăte si fă salăhappy,