| Baribalu a întrebat:

As vrea si eu parerea voastra despre urmatorul program de exercitii:

6.30: -5 minute sarit coarda
-7 minute exercitii cardio
-10 minute bicicleta

14.30: -20 minute exercitii cardio
-20 minute bicicleta

21.00: - 40 flotari
- 40 genoflexiuni
- 40 abdomene

Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Este ok, cu pauze intre de vreo 3-5 minute, si la 14:30 - 20 minute exercitii cardio cred ca e cam mult 20 de minute, faci 10 minute si 10 altceva apoi treci la bicicleta 20 minute, dar cu pauze! Succes.

| andreiiiukuuu a răspuns:

Vrei sa definesti e bine dar taie din 20 min la 14:30 poti face 15 sau chiar 10. Si ora 21 este ora de odihna poti face de la ora 19maxim 20.

| Dia230 a răspuns:

Este chiar OK dar trebuie sa adopti si un stil de alimentatie sanatos

| pOrNoGrAfiq a răspuns:

Este bine dar ai grija la dieta