| Zellen a întrebat:

buna big grin cate minute, ore, nu stiu laughing pe zi ar trebui sa fac exercitii, pentru a slabi? (alergare pe loc, fandari, genoflexiuni, sarit cu coarda)

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

De obicei pana transpiri si sa depasesti jumatate de ora cu toate exercitile.
In general dupa jumatate de ora organismul incepe sa isi ia energia din rezerve ( adica din grasime).

| SiLaS a răspuns:

Maxim 1 ora.Asculta-ma pe mine, cine sta mai mult de 1 ora in sala la antrenament e prost.

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Ca sa slabesti cel mai bine e sa faci abdomene si sa alergi adica mie asta mi se pare cel mai eficient....Incearca sa alergi cate 30 de min...iar acasa sa faci niste abdomene incepi cu un numar mic gen 30 si mai adaugi de exemplu a 3-a zi sa faci 50

| Ally02 a răspuns:

Eu fac 2 ore pe zi si ma ajuta! In weekend 2 ore jumate happy Succes :3