| Andreeaanon a întrebat:

Cam cat ar costa un abonament la sala de fitness? (sunt din TARGOVISTE, am 15 ani. )

9 răspunsuri:
| AleX199506 a răspuns:

500-100 lei

| xBya a răspuns:

Variaza cam intre 80-200 de lei. Depinde si de ce fel de abonament vrei, sunt mai multe feluri.

| afrodita3333 a răspuns:

Depinde de sala, daca e mai de fite poate fi si 200 de roni daca e mai ''de cartier''in jur de 120-150.

| FitMonkey a răspuns:

Un abonament de sala e intre 50-100 lei depinde daca vrei ca abonamentul sa cuprinda sauna etc e mai scump. 50-100 lei si mai poti face si un dus happy

| xCrazyWolf a răspuns:

Eu sunt din Medias. aici e 40 ron luma si e nelimitat. deci. depinde cat de mare e, cat de dotata.

| BassBooster a răspuns:

Buna, depinde de sala... fiecare sala are pretul ei. Unde merg eu ( sunt din Cluj ), platesc 90 de lei/luna, am acces nelimitat ( in functie de program ) + sauna inclusa in abonament. Deci, repet, depinde de fiecare sala.

| Alecsandrrra a răspuns:

Eu sunt din Calarasi si aici un abonament pe o luna costa 100 lei

| HeckerMyNames a răspuns:

Buna eu cred ca un abonament la fitness ar costa in jur la 30-45 ron lunar

| AndraaaN a răspuns:

în jur de 100-150 lei pe lună happy acum depinde şi de salăwinking