| andrei12233 a întrebat:

Cam cat ar costa un abonament la sala de fitness? (sunt din Cluj-Napoca, am 16 ani. )

5 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

200 lei/luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul variaza in funcite de cate sedinte vrei sa beneficiezi. De exemplu un abonament pe o luna, depinde de sala poate costa aproximativ 45-50 de lei, dar se poate si 60 la unele sali.

| Cosmin4Fit a răspuns:

Da, sunt sali mai scumpe, sali mai ieftine, depinde. In general, daca vrei doar la aparate/gantere, e ceva mai ieftin. Daca vrei cu tot cu curs de aerobic, de forta, cu antrenorul, etc, e mai scump.

Sunt destul de flexibile programele. E si in functie de cat timp ai sa mergi, e posibil sa-ti faca diferite oferte cei de la sali.

Depinde si cat esti de mofturos, sunt sali si cu 30 de lei pe luna intri cand vrei, dar nu arata prea bine.

Preturile variaza intre 40 de lei si 150 de lei in general.

Succes!

| KissingTheShadows a răspuns:

De la 50-60 de lei în sus, în funcție de numărul şedințelor, intervalul orar, condițiile din sală.