| beatrice9849 a întrebat:

caut o partenera cu care sa merg la sala(sunt fata). stau in zona mihai bravu -pantelimon, bucuresti.multumesc!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Pentru ceea ce ai tu de facut la sala, nici nu-ti trebuie partenera. Daca vrei sa mergi cu cineva doar asa ca sa nu te plictisesti, inseamna ca te duci la misto

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

La ce iti trebuie o partenera? Poti face sala si singura! happy

| sensualus a răspuns:

In ditai bucurestiu, unde merg alea daca nu la sala?

| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
Roaga-ti prietenii/prietenele sa te insoteasca la sala unde mergi tu!

Funda? puppy dog eyes

| beatrice9849 explică (pentru DeeaVonP):

Daca ar fi vrut macar un prieten/a de-al meu sa mearga la sala, crezi ca as mai fi intrebat?