| anonim_4396 a întrebat:

Caut pe cineva care imi poate da niste informati de echipe care cauta jucatori sau impresari care cauta jucarorii de fotbal. Multumesc!

3 răspunsuri:
| TCosminn a răspuns:

Draga, echipele nu cauta jucatori, nici impresarii. Ele/ei ii urmaresc pe jucatori inainte sa ii achizitioneze. Cea mai buna varianta e sa mergi direct la o echipa sa dai probe.

| RoBoo a răspuns (pentru TCosminn):

Pai tocmai caut pe cineva care stie unde as putea da probe sau cum se procedeaza!

| TCosminn a răspuns (pentru RoBoo):

Mergi la o echipa si intereseaza-te care sunt conditiile in care poti ajunge sa joci pentru acel club. Impresarii se ocupa cu acte, etc., nu cu achizitionarea de jucatori. Pentru asta exista scouteri. Cati ani ani si din ce judet esti?