| cristinuka_8768 a întrebat:

Ce exercitii se da probele de aptitudini la intrarea la un liceu cu profil pedagogic, adica ce elemente de gimnastica acrobatica( eu am niste probleme cu coloana si sunt oleaca ingrijorat, sa nu pic cunva)?
Funda

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Eu am o verisoara care e la liceu pedagogic si nu a dat proba la sport din cate stiu.a dat la romana, la muzica (auditie) dar nicidecum la sport. daca o fi sa iti ceara gimnastica probabil vei avea de prezentat un exercitiu la sol si o saritura ori la lada ori la capra, la alegere