| AndreeaValentina0 a întrebat:

M-am prea tarziu ca vreau sa merg la un liceu cu profil pedagogic. Stiiti cumva daca mai pot intra si daca nu am dat probele de aptitudini?

Răspuns Câştigător
| Cătălina1115 a răspuns:

Eu stiu ca se poate, sunt la liceu pedagogic.
Du te si intereseaza te.in ce judet?

8 răspunsuri:
| SandraEve a răspuns:

Am facut liceu pedagogic, l am terminat recent. Fara probe nu poti intra. Cel putin la cel unde am invatat eu

| manumescbosssdeboss a răspuns:

Nu poti intra daca nu ai dat probele! Poate in sem. 2 din clasa a9-a... Eu sunt la pedagogic si stiu ca daca nu dai probele, nu intri.

| AndreeaValentina0 explică (pentru manumescbosssdeboss):

In judetul Prahova

| manumescbosssdeboss a răspuns (pentru AndreeaValentina0):

Nu conteaza in ce judet. Regulile sunt aceleasi pentru fiecare liceu! Daca tu crezi ca intri fara probe, eu iti urez bafta. Doar daca te transferi in clasa 9 pe sem 2 sau poate intri "pe usa din spate"(cu bani)

| AndreeaValentina0 explică (pentru manumescbosssdeboss):

M-a intrebat cineva din ce judet sunt.Si bu mai fii asa de revoltat/a, am pus doar o intrebare la care nu era nimeni obligat sa raspunda. Multumesc pentru raspunsul tau.